Steve Ballmer představil Microsoft Dynamics AX 2012

Produkty řady Microsoft Dynamics slaví již své desáté narozeniny.

Steve Ballmer představil Microsoft Dynamics AX 2012


Microsoft na konferenci Convergence 2011 poprvé představil Microsoft Dynamics AX 2012. Toto nové řešení pro plánování podnikových zdrojů (ERP) podle vyjádření redmondského giganta pomůže zákazníkům zefektivnit řízení podniku a připravit je pro přesun do cloudu. Beta verze software bude uvolněna již v průběhu dubna tohoto roku, na finální řešení se zákazníci v prvních regionech mohou těšit od srpna 2011.

„V souladu s naším slibem poskytnout řešení, která umožní přesun plánování podnikových zdrojů do cloudu, můžeme již nyní oznámit, že příští verze ERP řešení Microsoft Dynamics poběží na platformě Windows Azure,“ dodává k oznámení David Frantík, ředitel divize Microsoft Dynamics.

Convergence 2011 je také příležitostí k oficiálním oslavám desetiletých narozenin Microsoft Dynamics. Za poslední dekádu narostl počet zákazníků z třiceti na třistapadesát tisíc, přičemž každý den se do podnikových řešení Microsoft Dynamics přihlašuje 5 milionů uživatelů.

Přepis oficiální úvodní prezentace Steva Ballmera a Kirilla Tatarinova na konferenci Convergence 2011 naleznete spolu s patřičným videozáznamem na stránce http://www.microsoft.com/presspass/exec/steve/2011/04-11Convergence2011.mspx.

Komentáře