Stickfish spouští internetový obchod 64bit.eu

Nová verze již zavedeného internetového obchodu staví na základech 64bit.cz. Právě díky tomu se 64bit.eu naplno rozjíždí již od prvního okamžiku, aniž by se musel potýkat s „dětskými nemocemi“.

Stickfish spouští internetový obchod 64bit.eu


Obchod 64bit.eu zaujme nejen novým designem, který umožňuje snadnou orientaci na stránkách, ale především vylepšením funkcí, které zdokonalují celý proces od výběru zboží přes nákup a platbu až po dodání.

Hlavním přínosem pro zákazníky je výrazné rozšíření sortimentu zboží. Hardware od společnosti Sun Microsystems nyní doplňují kompletní produktové série (z oblasti 64bitových a síťových technologií) od firem Lenovo, Hewlett-Packard a Cisco. V jednání je další rozšíření nabídky o výrobky společnosti IBM. Kromě hardwaru nabízí 64bit.eu ucelený sortiment softwarových produktů pro serverové i desktopové nasazení, včetně virtualizačních řešení.

Mezi další novinky patří rozšířené možnosti platby za objednané zboží. Nové platební brány umožňují nejen platbu na tradiční zálohovou fakturu či hotově, ale také prostřednictvím online platebních systémů PayPal či platebních karet VISA/MC.

Registrovaní zákazníci mají navíc na 64bit.eu usnadněný nákup při opakovaných návštěvách, ale také přístup ke speciálním nabídkám, věrnostním výhodám a slevovým akcím.

Obchod 64bit.eu je zaměřen globálně, na zákazníky celé Evropy a Ruska. V současné době pracuje ve třech jazykových mutacích (v češtině, angličtině a ve slovenštině) a také zvládá různá nastavení DPH podle toho, ze které země je nakupující zákazník.

Komentáře