STORYFLEX od února pod názvem Proact Czech Republic, s.r.o.

Společnost STORYFLEX a.s. se od 1. února stává členem nadnárodní skupiny Proact IT Group, působit bude coby Proact Czech Republic, s.r.o.

STORYFLEX od února pod názvem Proact Czech Republic, s.r.o.


Na konci října jsme vás informovali o majetkovém vstupu skupiny ProacIT Group do společnosti STORYFLEX. Nyní, přesněji od 1. února letošního roku, dochází k dalšímu kroku, kterým je změna obchodního jména společnosti. Ke změně by však nemělo dle informací od společnosti dojít v manažerském teamu a zaměstnancích, taktéž právě realizované dodávky či záruky zůstávají nadále platné.

 

Skupina Proact IT Group je mezinárodně působícím integrátorem řešení a služeb v oblasti storage, zálohování, archivace a disaster recovery. Dle údajů analytické společnosti IDC vykazuje meziroční růst obratu ve výši 50procent a její akcie jsou kótovány na burze Nasdaq OMX Stockholm.

Společnost STORYFLEX a.s. byla založena v roce 2006 se záměrem specializovat se na dodávky a implementace softwarového a hardwarového vybavení určeného pro zálohování dat a systémů, ukládání a migraci dat v prostředí širokého spektra platforem, včetně poskytování souvisejících auditů, konzultací, návrhů ITSCM a servisních služeb.

Pod novým názvem Proact Czech Republic, s.r.o. rozšiřuje společnost své portfolio storage technologií o nabídku nových služeb typu Managed Services (Storage as a Service, Backup as a Service, Server as a Service, Data Protection as a Services, Disaster Recovery as a Service, atd.…). Součástí jsou i služby typu Finance Services.

Komentáře