Sunny Kumar jmenován viceprezidentem a ředitelem obchodního rozvoje skupiny GTS

Skupina GTS Central Europe (GTS) jmenovala Sunnyho Kumara viceprezidentem a ředitelem obchodního rozvoje.

Sunny Kumar jmenován viceprezidentem a ředitelem obchodního rozvoje skupiny GTS


Sunny KumarBude zodpovědný za budování nových vztahů s mezinárodními korporacemi a poskytovateli služeb v rámci regionu střední a východní Evropy.

„Sunny Kumar přináší zkušenosti z oblasti vývoje komplexních zákaznických řešení napříč telekomunikačním a ICT segmentem. S jeho pomocí budeme intenzivně pracovat na dalším rozvoji portfolia služeb a budování vztahu s mezinárodními zákazníky,“ uvedl Danny Bottoms, generální ředitel skupiny GTS.

Sunny Kumar přichází do skupiny GTS se čtrnáctiletou praxí v oboru telekomunikace. Před nástupem do GTS zastával pozici obchodního ředitele společnosti Qwest Communications díky akvizici OnFiber Communications, kde se v průběhu šesti let zabýval IT a cloudovými řešeními pro mezinárodní klientelu. Působil zde ve vedoucích pozicích v oblasti obchodního rozvoje, prodeje a marketingu. V průběhu své kariéry pracoval Sunny Kumar také ve společnosti Ernst & Young ve funkci strategického konzultanta pro firmy se zaměřením na technologie a internet.

Sunny Kumar je absolventem studia na Johnson Graduate School of Management na Cornell University, kde získal titul MBA a bakalářského studia v oboru elektrického inženýrství na Marylandské univerzitě.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře