Symantec dodává nové aktualizace softwaru Backup Exec 2010

Nejnovější verze softwaru Backup Exec 2010 umožňuje uživatelům zkrátit dobu instalace pomocí vylepšených průvodců, poskytuje v rámci produktu nová doporučení pro obnovení dat v systémech Windows a podporuje další platformy, včetně systémů Microsoft SharePoint 2010.

Symantec dodává nové aktualizace softwaru Backup Exec 2010


Software Backup Exec 2010 nyní obsahuje následující nové funkce:

  • Rychlejší instalace: Zákazníci nyní mohou nainstalovat a nastavit software Backup Exec až o 20 % rychleji pomocí zjednodušených průvodců instalací a zálohováním.
  • Podpora nových platforem: Software Backup Exec 2010 nyní podporuje platformy Microsoft SharePoint 2010, Exchange 2010 SP1 a SQL 2008 R2.
  • Kratší doba obnovení: Modul doporučení upozorňuje zákazníky na nedostatky v jejich postupech zálohování prostředí SQL Exchange, SharePoint, Hyper-V a Active Directory a tím zajišťuje spolehlivější obnovení.
  • Přívětivější prostředí pro uživatele: Integrovaná čtečka kanálů RSS poskytuje inovativní a jednoduchý způsob komunikace společnosti Symantec se zákazníky. Umožňuje rychlé sdílení informací a tím vytváří celkově přívětivější prostředí pro uživatele

    Komentáře