Symantec pomáhá SMB s ochranou informací

Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition, která bude k dispozici v létě 2010, poskytne malým a středním podnikům úplnou ochranu, včetně zabezpečení koncových bodů a zasílání zpráv a zálohování a obnovení stolních počítačů, přenosných počítačů a serverů

Symantec pomáhá SMB s ochranou informací


Společnost Symantec poskytne zákazníkům ze skupiny malých a středních podniků více možností volby při ochraně jejich rostoucích podniků – nabídne volitelné hostované služby zabezpečení e-mailu a webu a novou nižší cenou sady Symantec Protection Suite Small Business Edition.

Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytuje víc než základní zabezpečení

  • Úplná ochrana: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition pomůže malým a středním podnikům chránit podnik před externími hrozbami, interními hrozbami a ztrátou informací a to nemohou tradiční antivirové produkty poskytnout. Sada bude chránit koncové body jako přenosné a stolní počítače, poskytne zabezpečení zasílání zpráv a pomocí pokročilého filtrování obsahu na poštovní bráně může zabránit ztrátě dat. Funkce zálohování a obnovení, které jsou v sadě k dispozici, pomohou malým a středním podnikům v případě incidentu nebo selhání systému rychle obnovit jednotlivé soubory a složky nebo celé systémy Windows dokonce na nepodobný hardware nebo do virtuálních prostředí.
  • Kontinuita činnosti organizace: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition spojí softwarové technologie zabezpečení, zálohování a obnovení a poskytne úplnou ochranu informací a v případě narušení zajistí v malých a středních podnicích plynulý provoz stolních počítačů, serverů a aplikací. Zákazníky budou proaktivně chránit bezpečnostní informace poskytované v reálném čase ze sítě Symantec Global Intelligence Network. Zákazníkům se tak dostane včasného varování před hrozbami a budou moci včas zálohovat v případě, že se objeví nové hrozby.
  • Snadná správa: Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition zjednoduší správu IT a sníží celkové náklady na vlastnictví tím, že umožní malým a středním podnikům zakoupit a spravovat zálohování, obnovení a zabezpečení pro celou organizaci v jediné sadě. Sadu lze rychle nainstalovat s minimálním narušením prostředí IT zákazníka.

 

Nové alternativní hostované služby nabízejí malým a středním podnikům možnosti cloudu

Sada Symantec Protection Suite Advanced Business Edition poskytne zákazníkům volitelné doplňky pro hostované zabezpečení e-mailu a webu z nabídky Symantec Hosted Services a tím jim dá možnost flexibilně volit mezi zavedením technologií v místě a zavedením hostovaných technologií. Tyto nabídky hostovaných služeb pomohou malým a středním podnikům zabezpečit a spravovat e-mailový a webový provoz prostřednictvím jediné webové konzoly pro správu a současně značně omezí potřebu spravovat v místě hardware a software pro zabezpečení zasílání zpráv.

Společnost Symantec také nedávno představila novou službu založenou na cloudu Symantec Hosted Endpoint Protection určenou malým a středním podnikům, které chtějí zavést komplexní zabezpečení svých počítačových systémů bez potřeby dalšího hardwaru nebo softwaru pro správu.

Komentáře