T-Mobile nabízí ADSL bez pevné linky

Nechcete platit paušál za pevnou linku a chcete rychlý internet? T-Mobile rozšiřuje od 1. srpna 2009 nabídku svých datových služeb o pevné připojení bez poplatku za pevnou linku.

T-Mobile nabízí ADSL bez pevné linky


Tzv. „nahé" ADSL představuje datové připojení v rychlosti až 16 Mb/s, navíc bez omezení objemu přenesených dat. T-Mobile tak ještě vylepšuje své komplexní portfolio datových služeb umožňujících surfovat jak z pohodlí domova tak na cestách v notebooku nebo v mobilu.

Zákazníci si mohou vybrat jeden ze dvou tarifů, a to buď Internet ADSL Standard-bez pevné linky s rychlostí 8 Mbps za 699 korun, nebo Internet ADSL Premium-bez pevné linky. Ten nabízí rychlost až 16 Mbps a přijde uživatele na 849 korun měsíčně (všechny ceny včetně DPH). U obou tarifů také platí neomezený FUP na objem přenášených dat. Službu je možné navíc aktivovat i v případě, kdy zákazník nemá aktivní pevnou linku (na tzv. neaktivním vedení).

 

ADSL Tarif

Rychlost

Cena

Internet ADSL Standard bez pevné linky

8 Mb/s

699 Kč

Internet ADSL Premium bez pevné linky

16 Mb/s

849 Kč

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Pro zájemce o mobilní internet jsou připraveny tarify a tarifní zvýhodnění pro paušální klienty i pro uživatele předplacených karet. Kompletní informace jsou k dispozici na www.t-mobile.cz/internet.

 

Komentáře