T-Mobile uvádí nový typ SIM karty pro partnerská řešení

T-Mobile přináší novinky v oblasti M2M řešení a vylepšuje svůj Partnerský program. O

T-Mobile uvádí nový typ SIM karty pro partnerská řešení


SIM karta M2M T-MobileOd začátku října přinese T-Mobile oficiálně na český trh nový typ odolné M2M SIM karty. Pro partnery stejně jako pro zákazníky rozšíří nabídku o předplacený tarif M2M Twist, který se hodí například pro hlídání rekreačních objektů. Nový druh M2M SIM karty je v porovnání s klasickou výrazně menší. Je určen speciálně pro partnerská řešení, není vhodný pro použití v telefonu.

„Kromě rozměrů se odlišuje i větší odolností vůči vnějším vlivům, ať už jde o nárazy, působení tepla, vlhkosti či mechanické namáhání. Je tak vhodná například pro zařízení v automobilech, kde je schopná ’přežít‘ i autonehody,“ doplňuje Vít Šoupal, senior manažer služeb s přidanou hodnotou a partnerských řešení společnosti T-Mobile.

Další novinkou je předplacený tarif M2M Twist, který doplňuje trojici klasických paušálů M2M Mini, M2M a M2M Premium. Předplacenku ocení například majitelé řešení pro dálkové ovládání topení či hlídání vozidel. Za 29 korun s DPH měsíčně získá zákazník 1 MB volných dat, 3 SMS do všech sítí a 3 MMS do sítě T-Mobile.

Kromě toho umí tato Twistka sama poslat svému majiteli SMS nebo e-mail o nízkému stavu či vypršení kreditu. Nemůže se tak stát, že by dohled nad majetkem ohrozil nedostatek financí na SIM kartě. Navíc ji mohou tarifní zákazníci, stejně jako ostatní předplacené karty, dobíjet přímo ze svého Vyúčtování služeb.

Partnerský program T-Mobile funguje již od roku 2002. V současnosti je do něj zapojeno přes 50 firem, které nabízejí více než 100 produktů a služeb, které využívají GSM/3G síť T-Mobile. Řešení se soustřeďují na lokalizaci osob, zvířat, zabezpečení objektů a vozidel, mobilní či vzdálený sběr dat, SMS aplikace, elektronické zdravotnictví (eHealth) či vzdálený přístup do kanceláře. Více informací na www.t-mobile.cz/partnership.

Komentáře