T-Mobile zachová cenu a navýší rychlost tarifu Internet ve firmě

Začátek školního roku odstartuje postupné zvyšování přenosových rychlostí v případě tarifů Internet ve firmě a Internet na doma, cena přitom zůstane zachována. Pro ADSL zákazníky je připravena možnost bezplatného přechodu na rychlejší technologii VDSL.

T-Mobile zachová cenu a navýší rychlost tarifu Internet ve firmě


Uživatelům, kteří pro svůj pevný internet využívají technologii VDSL, bude od 1. září postupně navýšena maximální přenosová rychlost. V rámci tarifů Internet ve firmě/na doma Standard poběží download rychlostí 20 Mbit/s, varianta Premium nabídne až 40 Mbit/s. Změna proběhne automaticky, není potřeba o ni žádat. Po jejím provedení budou uživatelé informování prostřednictvím e-mailu. Vyšší přenosové rychlosti budou k dispozici také novým zákazníkům.

Stávající zákazníci, kteří využívají technologii ADSL a v jejich místě je dostupné VDSL, mohou navíc bezplatně přejít na rychlejší způsob připojení bez navýšení měsíčního paušálu. Stačí zavolat na Zákaznické centrum T-Mobile nebo navštívit některou ze značkových prodejen. Nezbytností je modem, který podporuje VDSL – například model ZyXEL P-870HN-53b, který mohou klienti získat při prodloužení smlouvy za 499 Kč s DPH (základní cena činí 1 799 Kč s DPH).

 

Zdroj: TZ T-Mobile


Úvodní foto: © adimas - Fotolia.com
Komentáře