T-Systems zajišťuje hosting a provoz aplikací pro Pioneer Investments ČR

Společnost T-Systems Czech Republic zajišťuje komplexní hostované řešení IT infrastruktury pro svého zákazníka Pioneer Investments ČR.

T-Systems zajišťuje hosting a provoz aplikací pro Pioneer Investments ČR


Dlouhodobá spolupráce společnosti T-Systems Czech Republic a Pioneer Investments zahrnuje poskytování komplexního hostovaného řešení IT infrastruktury a sofistikované správy služeb aplikačních prostředí pro jednotlivé aplikace. Celé řešení je zajištěno a provozováno v datových centrech společnosti T-Systems v Praze.

Řešení zahrnuje také provoz nepřetržité služby kontaktního centra T-Systems, které zprostředkuje okamžité požadavky ze strany uživatelů zákazníka. Pioneer Investments může v rámci poskytovaných služeb využívat možnosti pro nastavení dodávaného výpočetního výkonu podle svých aktuálních potřeb.

Skupina Pioneer Investments působí v oblasti řízení podílových fondů a správy investic již více než 80 let. Její začátky sahají až do roku 1928, kdy byl založen třetí nejstarší fond v USA - Pioneer Fund. V České republice působí skupina Pioneer Investments od roku 1995 a poskytuje služby individuálním klientům, státními institucím i nadacím.

Komentáře