TalentCare - řešení pro správu databáze talentů

Systémový integrátor KOMIX představuje nové řešení pro správu databáze talentů TalentCare.

TalentCare - řešení pro správu databáze talentů


Systémový integrátor KOMIX představuje nové řešení pro správu databáze talentů TalentCare. Jedná se o multimediální webovou aplikaci, která je určena především pro HR pracovníky a dále pro pracovníky castingových, uměleckých a modelingových agentur.

TalentCare je multimediální webová aplikace, která umožňuje správu databáze talentů. Díky webovému rozhraní mají uživatelé aplikace přístup ke své databázi např. i ze svého mobilního telefonu. TalentCare umožňuje uchovávat informace o talentech na jednom místě, čímž je zamezeno duplicitnímu vytváření dokumentů. Informace a data o talentech mohou být uchovávány v nejrůznějších formátech, například v podobě textových souborů, fotek či audio a video nahrávek. V aplikaci TalentCare lze také vyhledávat osoby dle různějších kritérií či vytvářet reporty a tiskové sestavy dle uživatelem definovaných parametrů. TalentCare umožňuje práci nejen s celkovou databází, ale také s jednotlivými talenty.

„Lidský kapitál představuje jeden z nejcennějších majetků společnosti. Aplikace TalentCare umožňuje vytvářet a spravovat firemní databázi talentů, a to nejen stávajících zaměstnanců společnosti, ale také uchazečů o zaměstnání. Díky  Candidate Relation Managementu, který aplikace TalentCare poskytuje, mohou firmy ušetřit nemalé finanční prostředky, které jinak každoročně vynakládají na vypisování stále nových kol výběrových řízení,“ říká Jakub Houska, account manager společnosti KOMIX.Komentáře