Tech Data Forum již za týden

Poslední dny a hodiny zbývají do zahájení 13. ročníku Tech Data Forum, unikátního setkání výrobců a prodejců výpočetní a komunikační techniky. A jaké novinky si pořadatelé na 18. únor přichystali?

Tech Data Forum již za týden


Hlavní změnou je přesun místa konání do prostor pražského hotelu Diplomat, který si vyžádali sami vystavovatelé. Tradiční únorový termín však zůstal zachován a stejně jako již v minulém roce byla akce zkrácena na jeden den. Během něj budou moci stovky návštěvníků shlédnout 25 přednášek a seznámit se s produktovými novinkami a aktuálními obchodními nabídkami 38 výrobců, mj. i společností typu Acer, Adobe, HP, IBM, Intel, Microsoft či Toshiba. Se zástupci zastoupených společností bude navíc možné si na místě domluvit osobní setkání.

V rámci programu proběhne kromě klasických produktových přednášek i řada workshopů.  Touto populární formou interaktivní prezentace se návštěvníkům představí např. společnosti APC, Epson, Samsung nebo SONY. Microsoft připravil pro návštěvníky kromě stánku se svými produkty také dva stánky s herními produkty Formule a Guitar, takže si na své přijdou i herní nadšenci. Společnost Targus potom první stovce účastníků akce, kteří přinesou kopii faktury za nákup jejího zboží, věnuje značkový batoh.

Tech Data Forum patří mezi největší akce svého druhu v České republice. Během dosavadních dvanácti ročníků jej navštívilo téměř 20 000 návštěvníků a své produkty zde prezentovalo v průměru přes čtyřicet vystavovatelů na ročník.

Všichni zájemci se mohou již nyní předem registrovat na webu www.techdata.cz/forum a zkrátit tak své čekání při vstupu nebo pak v den konání na místě od 8.30 h.

Komentáře