Tech Data se přestěhovala do Nových Butovic

Jeden z největších českých IT distributorů, společnost Tech Data Distribution, přestěhovala své kanceláře do nových prostor.

Tech Data se přestěhovala do Nových Butovic


Firma si za své nové sídlo vybrala budovu Jupiter nového Explora Business Centre v pražské čtvrti Nové Butovice. Tech Data tím definitivně završila svůj přesun z dosavadních prostor na Zličíně. Během srpna tohoto roku totiž přestěhovala také své sklady do prostornějšího a lépe dostupného logistického centra v Boru u Tachova.

Tech Data získala v novém sídle lepší dostupnost pro obchodní partnery, ale také pro vlastní zaměstnance. Nové kanceláře se nachází přímo na zastávce metra trasy B, jen 10 minut autem od ruzyňského letiště, 15 minut od centra Prahy a v blízkosti výpadovky ve směru na Plzeň. Lokalita navíc nabízí výborné zázemí v oblasti služeb, včetně bezpočtu restaurací, obchodního centra a ubytovacích zařízení.

Explora Business Centre je vysoce moderní kancelářský projekt třídy „A". Je umístěno v jedné z nejdynamičtějších a nejrychleji rostoucích obchodních čtvrtí Prahy: v Nových Butovicích v Praze 5. S celkovou plochou 21 100 m2 budova Jupiter poskytuje jedny z největších kancelářských prostor k pronájmu v Praze.

 

Nová adresa Tech Data Distribution s platností od 7. září 2009 je:

Budova Jupiter, Explora Business Centre

Bucharova 2641/14

158 00 Praha 5

Komentáře