Technickým ředitelem Datasysu byl jmenován Belo Zorkovský

Společnost Datasys má nového technického ředitele. Stal se jím Belo Zorkovský, bývalý dlouholetý ředitel společnosti Softip.

Technickým ředitelem Datasysu byl jmenován Belo Zorkovský


V Datasysu bude zodpovídat za chod delivery týmu a bude se podílet na tvorbě strategie společnosti. Belo Zorkovský má zkušenosti z oblasti IT, finančního řízení, controllingu a dalších centrálních procesů. Před nástupem do Datasysu působil šest let jako ředitel ve společnosti Softip, kterou měl za úkol reorganizovat a připravit na prodej strategickému investorovi.

Belo ZorkovskýJeho práce byla završena prodejem společnosti v letošním roce. Předtím pracoval více jak osm let ve firmě Logica, kde získal zkušenosti z řízení operací na různých úrovních. Belo Zorkovský je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity PJŠ Košice, oboru matematika, má doktorát z teoretické kybernetiky. Po ukončení studia pracoval jako programátor a analytik ve výzkumném ústavu. Od roku 1990 se spolu s rakouským partnerem věnoval řízení vlastní softwarové společnosti zaměřené na vývoj, údržbu a zavádění komplexních informačních systémů.


Úvodní foto: © vichie81 - Fotolia.com
Komentáře