Technologická konference SAP TechEd 2010 už se blíží

V Berlíně proběhne od 12. do 14. října mezinárodní technologická konference SAP TechEd určená pro všechny, kteří se zajímají o technologie a řešení SAP.

Technologická konference SAP TechEd 2010 už se blíží


Účastníci konference získají praktické zkušenosti, které jim pomohou dosáhnout maximální návratnosti  prostředků investovaných do podnikových systémů. Dále se mohou zapojit do workshopů zaměřených na technologickou platformu SAP NetWeaver a řešení SAP BusinessObjects. Součástí programu je také řada vzdělávacích seminářů věnovaných následujícím tématům:

  • Application Lifecycle Management
  • Business Intelligence a Performance Management
  • Enterprise Information Management
  • Business Process Management, Integration, Collaboration
  • Custom Development
  • Security, Compliance, Identity a Access Management

 

Na konferenci proběhne více jak 400 hodin workshopů a demo-ukázek prezentovaných experty, zákazníky i členy SAP komunity. SAP TechEd mimo jiné nabídne seznámení s road mapou produktů, demy, nepřeberným množstvím tipů a triků, ukázkami kódů nebo praktickými zkušenostmi členů ekosystému SAP. Konference se zúčastní také zvučná jména z řad partnerů společnosti SAP, mezi kterými nebudou chybět například Microsoft, Cisco Systems, WMware nebo IBM. Pro odlehčení je pak na večer 13. října připravena Celebration Night, kde vystoupí skupina Lifehouse.

Více informací o konferenci SAP TechEd naleznete na http://www.sapteched.com/emea/.

Komentáře