Template Manager od OKI zjednodušuje tvorbu firemních dokumentů

Společnost OKI Printing Solutions představuje Template Manager 4.0 – program, který nabízí uživatelům tiskáren jednoduché řešení pro tvorbu a tisk různých typů kancelářských dokumentů včetně marketingových materiálů. Template Manager 4.0 je dostupný v češtině a je zdarma.

Template Manager od OKI zjednodušuje tvorbu firemních dokumentů


Tento software usnadní uživatelům nejen vytváření běžných firemních dokumentů, ale také návrhy propagačních materiálů od vizitek, bannerů, štítků s adresami, nálepek na CD a DVD, brožur až po generování a tisk čárových kódů. Nová verze programu pomůže vytvářet marketingové materiály přímo ve firmě a zároveň snížit náklady na tisk dokumentů, které byly dosud zadávány externím dodavatelům.

Nejdůležitější inovací aplikace Template Manager 4.0 je schopnost extrahovat proměnná data z databáze a automaticky je vnořit do jakékoli šablony. Nejnovější verze Template Manageru nabízí i nové nastavení duplexu a tisku vícestránkových dokumentů. Průvodce programem zase pomůže uživatelům vytvořit si vlastní šablony a díky snadnému importování grafiky, log a fontů lze jednoduše tisknout i bannery o délce až 132 cm. Navíc soubor nástrojů automaticky přiřazuje dokument k správnému médiu a jednotlivé šablony mohou být sdíleny po síti, což zajistí jednotný design v rámci celé organizace.

Zákazníci najdou tento software v balíčku u zakoupené tiskárny OKI nebo si ho mohou bezplatně stáhnout zde.

Komentáře