Tieto představuje své technologie na veletrhu Mobile World Congress 2012

Tieto prezentuje v Barceloně své produkty pro podnikovou mobilitu, poskytování telekomunikačních služeb a rozvoj mobilních platforem.

Tieto představuje své technologie na veletrhu Mobile World Congress 2012


Společnost Tieto představuje své produkty na veletrhu Mobile World Congress. Na Mobile World Congress byla ohlášena spolupráce společností Tieto a Samsung SDS na poskytování integrovaných řešení podnikové mobility v rámci společné nabídky služeb. Díky této spolupráci se podle tiskového vyjádření zrychlí vývoj mobilních aplikací i jejich distribuce na různá zařízení.

Samsung SDS přispěje do spolupráce svou mobilní platformou Secure Enterprise Mobility Platform (SEMP) která umožňuje mobilitu hlavních podnikových služeb. Tieto dodá svá mobilní řešení, připravená na poskytování kompletní sady integrovaných služeb včetně cloudu.

Společnost Tieto dále ohlásila podporu pro Intel Data Plane Development Kit (Intel DPDK), s cílem dále rozvíjet využití vícejádrových architektur Intel v cloudových aplikacích. Podpora Intel DPDK je reakcí na exponenciální růst datových přenosů, se kterým se musí vypořádat nová generace síťových zařízení i bezpečností protokoly. Tieto také nabízí komplexní soubor služeb pro bezdrátové i fixní architektury na platformě Intel a má dlouholeté zkušenosti s vývojem bezdrátové infrastruktury a cloudových prostředí pro řadu výrobců telekomunikačních zařízení po celém světě.

Na veletrhu Mobil World Congress 2012 představila společnost Tieto také nové řešení pro signalizaci stavů sítě, které pomůže dodavatelům síťových zařízení a telekomunikačním operátorům zvládnout rapidní nárůst mobilních datových přenosů ve vysokorychlostních 4G a LTE sítích.


Úvodní foto: © pixel_dreams - Fotolia.com
Komentáře