Tieto uvádí ERP řešení pro výrobu a potisk obalových materiálů

Společnost Tieto uvádí na český trh nové komplexní ERP řešení pro společnosti podnikající v oboru potisku a výroby obalových materiálů.

Tieto uvádí ERP řešení pro výrobu a potisk obalových materiálů


Společnost Tieto uvádí na český trh nové komplexní ERP řešení pro společnosti podnikající v oboru potisku a výroby obalových materiálů. Toto oborové řešení je zakomponováno do produktu Microsoft Dynamics AX a podle svých autorů kombinuje ERP systém s bohatou funkcionalitou s oborově specifickými moduly pro balírenský průmysl od švýcarské společnosti Lean Projects AG. Celé řešení dodávané společností Tieto zastřešuje grafické rozhraní pro plánování a optimalizaci výroby.

Tieto cílí na potřeby tiskařského a balírenského průmyslu s řešením, které zahrnuje řízení financí, plánování a řízení výroby, nákup materiálu, prodej výrobků i marketing. Pokrytí všech operací v jednom systému podle Tieto zajišťuje  transparentnost celého výrobního procesu a podporuje snižování nákladů. Nové ERP řešení Tieto je připraveno na využití při řízení specifických procesů, realizovaných společnostmi z oboru potisku a výroby obalových materiálů, jako jsou:

 • flexotisk, offsetový tisk a hlubotisk,
  výroba obalů z vlnité lepenky, kartonu a ohebných plastů,
  výroba extrudovaných fólií, tašek a termoobalů pro potravinářský průmysl,
  zpracování a potisk etiket,
  potisk šanonů, katalogů a plastových karet,
  velkoobjemová výroba i produkce komplexních výrobků, například displejů, prodejních stojanů

Více informací o tomto ERP řešení pro firmy z odvětví balírenského průmyslu je připraveno na stránkách:

www.tieto.com/industries/forest/packaging/packaging-solution

Komentáře