Tiskárna Epson získává ocenění asociace EISA

Asociace EISA udělila tiskárně Epson Stylus Photo R3000 titul Evropská tiskárna roku 2011-2012.

Tiskárna Epson získává ocenění asociace EISA


Společnost Epson získala pro svou tiskárnu Epson Stylus Photo R3000 ocenění „Evropská tiskárna roku 2011-2012“ udělované asociací EISA (European Imaging and Sound Association). Na porotu asociace EISA podle tiskové zprávy  zapůsobila nejen přístupnost tiskárny, ale také vysoká kvalita nízkonákladových výtisků.

Marc Boehmer, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodává: „Reagovali jsme na požadavky našich zákazníků a uvedli na trh fototiskárnu Epson Stylus Photo R3000, kterou jsme vybavili velkokapacitními inkoustovými kazetami a řadou funkcí, jako je například zdokonalené podávání papíru Fine Art.”

Fototiskárna Epson Stylus Photo R3000 dokáže tisknout výstupy v profesionální kvalitě až do formátu A3+. Přední podávání usnadňuje vkládání Fine Art papíru a snižuje pravděpodobnost jeho poškození a  zároveň není vyžadován další prostor za tiskárnou. Prostřednictvím 2,5palcového barevného LCD displeje mohou uživatelé sledovat informace o podávání médií a kontrolovat stav zásobníků inkoustu. Velkokapacitní inkoustové kazety o objemu 25,9 ml umožňují zpracování středních objemů tisku a zároveň přispívají k optimalizaci nákladů na tisk jedné stránky.

Komentáře