Tiskárna Océ Arizona 360 GT nově dostupná v Čechách a na Slovensku

Océ uvádí na český a slovenský trh nový model UV tiskárny Océ Arizona 360 GT. Nová řada je podle výrobce postavena na ověřených základech nejprodávanější UV tiskárny a zároveň přináší četná vylepšení oproti předchozím modelům.

Tiskárna Océ Arizona 360 GT nově dostupná v Čechách a na Slovensku


Océ Arizona 360 GT je vybavena standardní velikostí stolu s pracovní plochou 1,25 x 2,50 m. Nové vlastnosti tiskárny však podle výrobce umožňují zvýšit produktivitu, rozšiřují aplikační možnosti a otevírají tak dveře do dalších oblastí v průmyslové výrobě. Důležitou novinkou jsou doplňkové tiskové režimy. Zvolit lze například “Express Mode” s produkční rychlostí tisku až 35 m2/hod. nebo “High Definition Mode”, ve kterém lze tisknout precizní detaily, jako je text o velikosti 2 tiskových bodů.

Řada 360 má inovativní systém UV vytvrzování, který generuje až o 50% méně tepla. Díky tomu je možno na tiskárně Océ Arizona 360 GT potisknout i velmi tenké a na teplo citlivé materiály. Zvládne například i polystyren nebo polyester. Océ Arizona 360 GT je vybavena speciálně vyvinutou vakuovou deskou, na které je možno potisknout tenké filmy, bez nutnosti mít nainstalovanou jednotku tisku z role na roli. Vakuová deska s velmi malými dírkami umožňuje tisknout na tyto materiály bez mechanických distorzí.

Více informací o tiskárně Océ Arizona 360 GT naleznete v produktové sekci http://www.oce.cz/produkt/arizona-360-gt

Komentáře