Tisková služba Google Cloud Print je nyní k dispozici také uživatelům produktů Epson

Společnost Epson dnes oznámila, že většina nových modelů inkoustových tiskáren bude od letošního podzimu podporovat službu Google Cloud Print.

Tisková služba Google Cloud Print je nyní k dispozici také uživatelům produktů Epson


Prostřednictvím uvedené služby a aplikací Gmail for mobile, Google Docs for mobile i dalších kompatibilních aplikací budou moci uživatelé tiskáren Epson tisknout dokumenty a další materiály přímo ze svých inteligentních telefonů a tabletových počítačů bez ohledu na to, kde se právě nacházejí. Majitelé Chromebooků mohou tisknout dokumenty bez nutnosti instalace ovladačů či připojování kabelů.

Mike Jazayeri, ředitel divize produktového managementu společnosti Google, k tomu dodává: „Službu Google Cloud Print jsme vytvořili, aby naši uživatelé mohli tisknout z jakékoli aplikace a zařízení na libovolné tiskárně bez nutnosti instalace ovladačů nebo připojení k počítači. Tato služba nejlépe funguje při použití kompatibilních tiskáren, takže nás těší, že mezi ně bude patřit i řada tiskáren Epson.“ Uvedené služby nejsou k dispozici u všech tiskáren Epson. Pokyny k nastavení a další informace budou k dispozici na webových stránkách místního zastoupení společnosti Epson v průběhu letošního podzimu.

Komentáře