Tomáš Sýkora se stal šéfem obchodu a marketingu WBI Systems

Společnost WBI Systems pokračuje v náboru zdejších IT odborníků a získala do svého týmu dalšího uznávaného vrcholového manažera. Tentokrát jde o Tomáše Sýkoru.

Tomáš Sýkora se stal šéfem obchodu a marketingu WBI Systems


Tomáš Sýkora dosud působil jako nezávislý konzultant a podnikal i v jiných oblastech než IT. Využíval přitom své bohaté zkušenosti z předchozích manažerských pozic. Mimo jiné ve společnosti truconneXion a v mezinárodní technologické společnosti S&T CZ, kde řídil jednu z nejúspěšnějších fúzí na českém IT trhu – začlenění skupiny GRALL do mezinárodní skupiny S&T Group, jejíž loňský obrat přesáhl jednu miliardu korun. Tomáš Sýkora je uznávaný vrcholový manažer, který na pozici ředitele pro strategii a rozvoj vybudoval jedno z největších školicích středisek v oblasti informačních technologií v Evropě – počítačovou školu Gopas.

Původním vzděláním elektrotechnik, vystudoval sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského. Během své kariéry absolvoval řadu nejrůznějších specializovaných kurzů a mezinárodních tréninkových programů jak v oblasti IT, tak v oblasti managementu, řízení projektů a řízení týmů. Hovoří anglicky a rusky.

Ve svém volném čase se věnuje motocyklovým dragsterům, fotbalu, snowboardingu a hraje v Benešovském divadle BANDA. Má rád kolem sebe lidi stejné krevní skupiny. I proto je jedním ze zakladatelů recesistického Sdružení přátel šéfinspektora Clouseau.

Komentáře