TomTom představuje základní navigační řešení pro automobily

TomTom představil TomTom Start, nové navigační řešení pro automobily, které v sobě snoubí jednoduchost a styl.

TomTom představuje základní navigační řešení pro automobily


TomTom Start je určen zejména příležitostným řidičům a rovněž těm, kdo dosud neměli možnost vyzkoušet si výhody automobilové navigace na vlastní kůži.

Základem zjednodušeného uživatelského rozhraní jsou dvě tlačítka „Plánování trasy“ a „Prohlížení mapy“. Zařízení je lehké, obsahuje kompaktní 3,5“ obrazovku a částečně integrovaný držák EasyPort. Díky tomu se celá navigační sada vejde do kapsy, malé tašky nebo do přihrádky vozu.

Technologie IQ Routes přináší uživatelům v kteroukoli denní dobu nejrychlejší trasy a zároveň i přesné cestovní časy. TomTom vlastní databázi 800 miliard globálních rychlostních profilů, které zahrnul do map svých navigačních přístrojů, takže uživatelé mohou své trasy plánovat inteligentně, ať jsou kdekoli.

Zařízení přichází rovněž s Map Share, technologií TomTom, která umožňuje uživatelům provádět své vlastní změny v mapách a rovněž využívat tisíců bezplatných mapových oprav prováděných uživatelskou komunitou TomTom každý den.

Zjednodušené menu poskytuje uživatelům snadný přístup k databázi bezpečnostních kamer a tisícům bodů zájmu, které jsou v navigaci předinstalované.

Další personalizaci umožňuje bezplatný software TomTom HOME, ve kterém si uživatelé mohou stáhnout nejrůznější formy obsahu, včetně úvodních obrazovek a vtipných hlasů.

Cena a dostupnost

Standardní edice TomTom Start je v obchodech k dostání v černém a bílém provedení ve verzi s mapou střední a východní Evropy za 3 190 Kč nebo s mapou Evropy za 3 790 Kč.

Komentáře