Trask na veletrhu pro řízení lidských zdrojů ve Vídni

Trask solutions vystavuje na letošním veletrhu Personal Austria 2008 a společně s partnery Westernacher a Ingentis představí inovátorská řešení pro oblasti řízení lidských zdrojů.

Trask na veletrhu pro řízení lidských zdrojů ve Vídni


Ve dnech 1. – 2. října 2008 proběhne na výstavišti Austria Center Vinna veletrh orientovaný na řízení lidských zdrojů (Human Resource Management). Veletrhu se zúčastní také Trask solutions, přední česká konzultační a technologická společnost, která dlouhodobě patří ke špičce mezi poskytovateli řešení pro řízení vzdělávání (Learning Management System) na českém a slovenském trhu. Společnost v minulosti rozšířila své portfolio konzultačních služeb a produktů o další nástroje určené pro moderní řízení lidských zdrojů, jako jsou např. performance management, řízení kvalifikačních předpokladů či portály pro zaměstnance spolu s procesním řízením.

„Stále rostoucí zájem o naše produkty z řad nadnárodních korporací, lokálních i zahraničních firem, je jeden z důvodů, proč jsme se rozhodli pro jejich prezentaci na tomto prestižním setkání společností z oboru HR“, říká Filip Tománek, generální ředitel Trask solutions. „Strategie inovovat a hledat stále nová řešení, podpořená zkušenostmi s tématikou Identity a Role Managementu, které se stávají v HR procesech stále klíčovější, nám otevírá cestu k oslovení nových zákazníků na mezinárodním poli“, dodává.

Trask solutions se na veletrhu představí spolu se svými strategickými partnery Westernacher & Partner Consulting a Ingentis, se kterými sdílí širokou bázi úspěšných řešení založených na platformě systému SAP, zaměřenou na různé oblasti řízení lidských zdrojů, jako jsou E-Recruiting, E-Assesment, vizualizace organizační struktury a další.

Komentáře