Trask roste a rozšiřuje svůj obchodní tým o Petra Dlouhého

Konzultační a technologická společnost Trask oznámila, že obchodní tým společnosti rozšířil Petr Dlouhý.

Trask roste a rozšiřuje svůj obchodní tým o Petra Dlouhého


Petr Dlouhý, TraskPetr Dlouhý do Trasku nastoupil s cílem zastřešit obchodní aktivity v rámci finančních institucí, zejména pak bankovních domů.

„Petr představuje významné posílení pro náš obchodní tým. Trask roste, jak počtem zaměstnaců, kterých má již přes 300, tak obchodními akvitami proto rozšiřujeme obchodní tým, ve kterém se Petr se stane významnou oporou ve finančním sektoru, který dlouhodobě oceňuje naše dloudobé znalosti a zkušenosti," komentoval novou akvizici v oblasti lidských zdrojů Filip Tománek, generální ředitel společnosti Trask.

Petr Dlouhý přichází do Trasku po jedenáctiletém působení ve společnosti StringData, kde poslední dva roky zastával post obchodního a marketingového ředitele. Převážnou část své kariéry spojil s produktem SyDesk, kde od počátku vybudoval a vedl tým zajišťující všechny aspekty vývojové, obchodní i projektové.

Na své pozici se podílel na řadě významných projeků, kde většina se váže s již zmíněným systémem. Mezi nejzajímavější patří projekty v České spořitelně a v GE Money, dále můžeme zmínit společnosti Raiffeisen bank, PPF Banka, Modrá pyramida stavební spořitelna, Pražská energetika a další.

Dodávka řešení a konzultační služby pro finanční a bankovní instituce tvoří hlavní část portfolia společnosti Trask a patří k jejich dlouhodobým prioritám. Nový manažer pro tuto oblast má prohloubit spolupráci s partnery a zákazníky a  umožnit jim těžit ze zkušeností společnosti Trask v dalších oblastech, např. segmentu telekomunikací.


Úvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře