Trend Micro představuje nejnovější ScanMail for Microsoft Exchange

Nejnovější Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange využívá infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network, která má chránit firmy před nejnovějšími e-mailovými hrozbami, jejichž cílem je krádež proprietárních podnikových dat i informací o zákaznících.

Trend Micro představuje nejnovější ScanMail for Microsoft Exchange


ScanMail 10 poprvé obsahuje klíčové komponenty infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network – technologie kontroly reputace e-mailu a webů, které společně zajišťují přímý přístup k nejnovějším korelovaným, globálním informacím o hrozbách uloženým v cloudu, a poskytují tak zákazníkům rychlejší a účinnější ochranu než kdykoli předtím. A na rozdíl od řešení, která se chlubí svou „bezplatností“, zajišťuje Trend Micro ScanMail kritickou vrstvu obrany s nejnižšími dostupnými celkovými náklady vlastnictví.

ScanMail 10 je od roku 1998 prvním řešením svého druhu, které pomáhá zabezpečit Microsoft Exchange Server, je držitelem ocenění MSExchange.org Reader’s Choice Award tři roky po sobě a bude nadále chránit nejnovější prostředí Exchange.

Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange je součástí řešení Trend Micro Enterprise Security - úzce integrované nabídky produktů, služeb a řešení pro zabezpečení obsahu, založených na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network. Trend Micro Enterprise Security přináší bezprostřední ochranu před nejnovějšími hrozbami a zároveň významně omezuje náklady i komplikace spojené se správou zabezpečení.

 

Další informace o produktu Trend Micro ScanMail for Microsoft Exchange naleznete na adrese:

http://us.trendmicro.com/us/products/enterprise/scanmail-for-microsoft-exchange/index.html

Komentáře