Trend Micro představuje Trend Micro Deep Security 9

Společnost Trend Micro oznámila uvedení nové verze své komplexní serverové bezpečnostní platformy, vytvořené s cílem zajistit ochranu serverů, aplikací a dat napříč fyzickým, virtuálním a cloudovým prostředím.

Trend Micro představuje Trend Micro Deep Security 9


Platforma Deep Security 9 je podle tiskového prohlášení společnosti navržena tak, aby zvýšila návratnost investic do virtualizačních a cloudových technologií velkým i malým podnikům a poskytovatelům služeb, kteří nabízejí zákazníkům infrastrukturu formou služby (IaaS, infrastructure-as-a-service).

Deep Security 9 rozšiřuje dosah serverové bezpečnostní platformy Deep Security na veřejný a hybridní cloud. To organizacím umožní v těchto prostředích dynamicky vytvářet konkrétní pracovní zadání při zachování potřebné úrovně bezpečnosti a shody s legislativními požadavky v oblasti ochrany dat. Platforma zahrnuje v jednom integrovaném řešení technologie pro anti-malware, web reputation (vyhodnocování bezpečnosti webů), firewall, prevenci neoprávněného vniknutí (IDP), monitorování integrity a inspekci protokolů (log inspection). Deep Security 9 také umožňuje zajistit shodu s mnoha důležitými zákonnými normami a bezpečnostními standardy (PCI DSS 2.0, HIPAA, NIST nebo SAS 70).


Úvodní foto: © pressmaster - Fotolia.com
Komentáře