Trend Micro přináší nové sady řešení pro velké a střední podniky

Trend Micro představuje novou rodinu sad řešení pro velké a střední podniky, založených na infrastruktuře Trend Micro Smart Protection Network.

Trend Micro přináší nové sady řešení pro velké a střední podniky


Náklady spojené se správou zabezpečení tvoří významnou část výdajů na zabezpečení obsahu a nové sady Trend Micro Enterprise Security vám mohou pomoci zajistit lepší ochranu organizací a omezit čas nutný pro získání, nasazení a řízení zabezpečení obsahu.  Podle nezávislého výzkumu dokáže Trend Micro pomoci snížit očekávanou míru nákazy až o 60 % a omezit náklady na správu zabezpečení až o 40 %.

Infrastrukturou, na níž jsou tyto sady postaveny a která je odlišuje od konkurenčních řešení, je Trend Micro Smart Protection Network. Využívá celou řadu technologií, jež budou v dohledné době patentovány, a díky kombinaci internetové (tzv. „in-the-cloud“) technologie a odlehčených metod využití klientů umožňuje zákazníkům okamžitý přístup k nejnovější a nejúčinnější ochraně, ať se připojují kdekoli a jakkoli – z domova, z firemní sítě, nebo na cestách.

 

Nové sady:

Trend Micro Enterprise Security Suite

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints and Mail Servers

Trend Micro Enterprise Security for Gateways

Trend Micro Enterprise Security for Endpoints

 

Tyto čtyři nové sady doplňují stávající sady Trend Micro Enterprise Security for Communication and Collaboration a společně vytvářejí rodinu racionalizovaných, soudržných řešení, která jsou přizpůsobená specifickým potřebám zákazníků z řad velkých a středních podniků.

Trend Micro Enterprise Security Suite, vlajkový produkt a nejkomplexnější sada z této nové rodiny, představuje centrálně spravované bezpečnostní řešení pro ochranu internetových bran, poštovních a souborových serverů, stolních počítačů, notebooků i mobilních zařízení. Trend Micro Enterprise Security Suite zajišťuje maximální, vícevrstevnou ochranu před viry, spywarem, spamem a kombinovanými hrozbami, včetně webových útoků.

Komentáře