Trend Micro rozsiruje portfolio pro zabezpeceni vurtualizce

V těchto dnech firma představila a uvedla na trh nejnovější produkt pro virtuální desktopy, Trend Micro OfficeScan 10.5, který je zatím posledním přírůstkem do virtualizačního portfolia Trend Micro.

Trend Micro rozsiruje portfolio pro zabezpeceni vurtualizce


Protože různé scénáře virtualizace stolních počítačů vyžadují řešitelské přístupy na míru, vytváří Trend Micro produkty a řešení, která splňují nejrůznější bezpečnostní potřeby. Podniky mohou využít bezpečnostní řešení na bázi virtuálních zařízení, která lze snáze zajistit a spravovat a která zároveň představují menší zátěž pro hostitele. Nyní nabízíme také řešení pro zabezpečení virtualizace stolních počítačů na bázi agentů v rámci virtuálních strojů, která nabízí flexibilní úroveň zabezpečení pro komplexní ochranu s podporou infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network pro rychlejší a méně náročnou ochranu z cloudu.

 

Trend Micro je o krok napřed a přináší bezpečnostní řešení šitá na míru specifickým potřebám virtualizovaných i fyzických prostředí:

 

  • Trend Micro Core Protection for Virtual Machines je první antimalwarový produkt v oboru postavený na hypervisorových rozhraních API, jako je VMsafe, a určený specificky pro zabezpečení aktivních i neaktivních virtuálních počítačů. Je dostupný od července 2009 a nabízí účelový antimalware pro prostředí VMware.
  • Trend Micro Deep Security je prvním bezpečnostním řešením v oboru, které je určeno k poskytování obrany proti vniknutí do virtuálních i fyzických systémů a využívá virtuální zařízení na bázi VMsafe i agenty v rámci virtuálních desktopů. Dostupné od listopadu 2009.
  • Nově ohlášený produkt Trend Micro OfficeScan 10.5, který bude dostupný koncem července, nabízí první hypervisorovou „agnostickou“ ochranu koncových bodů v oboru pro virtualizované stolní počítače pracující ve všech významných prostředích virtuálních desktopů.

 

Komentáře