Trend Micro uvádí bezpečnostní plug-in Browser Guard

Ke stažení je nyní k dispozici nejnovější bezplatný bezpečnostní nástroj společnosti Trend Micro, Trend Micro Browser Guard 2010.

Trend Micro uvádí bezpečnostní plug-in Browser Guard


Browser Guard je novým přírůstkem do rodiny bezplatně nabízených nástrojů Trend Micro a jedná se o snadno ovladatelný plug-in pro internetový prohlížeč, který uživatele aktivně chrání před internetovými hrozbami díky identifikaci škodlivých webových stránek a zablokování hrozby dřív, než může nakazit uživatelům počítač.

Trend Micro Browser Guard dokáže uživatele ochránit před rafinovanými internetovými hrozbami, jako jsou nejnovější útoky malwaru Hydraq a Aurora.  Tyto útoky jsou tvořeny hrozbami v nejrůznějších komunikačních nosičích — v e-mailu, na webových stránkách i v souborech – a využívají nejnovějších, dosud neznámých slabin prohlížeče Internet Explorer (IE). Počítačoví piráti často na webové stránky tajně vkládají škodlivý JavaScript a doufají, že lidé, kteří používají zranitelné verze prohlížečů IE, tyto stránky navštíví a neúmyslně si malware stáhnou do svých počítačů.

Browser Guard chrání uživatele před takovými útoky pomocí analýzy a následného blokování škodlivého JavaScriptu tak, aby nemohl využívat slabiny a provádět škodlivé aktivity na počítači uživatele.  Aby zajistil co nejpokročilejší a nejúčinnější ochranu, komunikuje Browser Guard s infrastrukturou Trend Micro Smart Protection Network, a díky tomu přináší uživatelům aktuální internetovou ochranu, kdykoli surfují po webu, i když používají jiné produkty Trend Micro.

 

Trend Micro nabízí celou řadu bezplatných nástrojů, které vás aktivně ochrání před webovými hrozbami.  Bezplatné nástroje internetového zabezpečení od Trend Micro a zkušební verze ke stažení naleznete na adrese Free.Antivirus.com.

Komentáře