Ultrabook Acer Aspire S3 vydrží spát až 50 dnů

Probudí se za 1,5 s a dosahuje padesátidenní výdrže baterie díky technologii Acer Green Instant On. Je vybaven pevným diskem s velkou kapacitou a k internetu se připojí za 2,5 s.

Ultrabook Acer Aspire S3 vydrží spát až 50 dnů


Acer Aspire S3Acer přestavil na berlínském veletrhu spotřební elektroniky IFA ultrabook  s označením Aspire S3, který spojuje některé vlastnosti notebooku a mobilních zařízení.

Campbell Kan, president Personal Computer Global Operations, ze společnosti Acer k tomu řekl: „Aspire S3 je navržen tak, že spojuje základní vlastnosti smartphonu a tabletu, jako např. rychlé spuštění a připojení k internetu s dlouhou výdrží baterie."

Acer Green Instant On umožňuje zvolit dva režimy spánku - z režimu Spánku se produkt probudí již za 1,5 sekundy a z Hlubokého spánku za 6 sekund. S těmito úspornými řešeními dosahuje podle výrobce baterie Aspire S3 až padesátidenní výdrže.

Aspire S3 s tloušťkou 1,3 cm a hmotností 1,4 kg je vybaven klávesnicí Acer FineTip typu chiclet. Baterie s vysokou hustotou údajně dosahuje až sedmihodinové6 výdrže. 13.3" HD LED displej typu "open cell design" umožňuje dosáhnout tenkého profilu, který však zároveň zaručuje dostatečnou ochranu. Aspire S3 nemá na spodní straně větrací mřížku, a tak může uživatel pracovat na počítači položeném na klíně.

Aspire S3 je osazen procesory druhé generace Intel Core i3/i5/i7 a 240GB SSD disky, resp. pevné 320/500GB disky s vestavěným SSD diskem.

Komentáře