V Brně začínají veletrhy Digitex a Interkamera

Mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy Digitex a Mezinárodní výstava fotografické techniky Interkamera se uskuteční letos poprvé souběžně s veletrhem Sport Life a to ode dneška do neděle 8. listopadu 2009 v areálu brněnského výstaviště.

V Brně začínají veletrhy Digitex a Interkamera


Zatímco Digitex bude cílen především na oblast digitální zábavy a trávení volného času, Interkamera si ponechá svou tradiční edukativní podobu. Díky zaplnění všech pavilónů a atraktivnímu programu očekávají organizátoři masivní účast široké veřejnosti.

Loňský rok byl posledním, kdy se Digitex a Interkamera konaly společně s historicky úspěšným, na ICT zaměřeným, veletrhem Invex. Avšak vzhledem k různým požadavkům vystavovatelů i odlišné návštěvnické skupině se organizátoři pro rok 2009 rozhodli pro zásadní změnu koncepce. Invex Forum a 3IN, jako konferenční pokračovatelé odborné podoby Invexu se tak konaly již v říjnu, zatímco spotřebitelsky zaměřené veletrhy Digitex a Interkamera probíhají ode dneška do neděle 8. listopadu 2009, a to nově společně s veletrhy Sport Life, Bike Brno, boat Brno a Caravaning brno.

Radek Malý, ředitel projektu Digitex a Interkamera k uvedené změně říká: „Vzhledem k termínové blízkosti a společné cílové skupině se naskytla jedinečná příležitost uspořádat Digitex a Imterkameru souběžně s veletrhem Sport Life - a my jsme se rozhodli tuto šanci využít. Jsem přesvědčen o tom, že tento krok je spojen s řadou pozitivních  faktorů, které přinesou větší efekt jak návštěvníkům, tak i vystavovatelům.“

 

Letos poprvé tak budou moci zájemci míříci na Digitex či Interkameru shlédnout maximálně atraktivní podívanou zcela zaplněného výstaviště, a to včetně nového pavilonu P. Návštěvníci budou moci na jednom místě, v jednom čase a za jedno vstupné shlédnout skutečně velmi mnoho – od spotřební elektroniky přes digitální zábavu až po sportovní vybavení všeho druhu. „Vzhledem k synergii všech spotřebitelských akcí a konání od čtvrtka do neděle, tedy po oba víkendové dny, očekáváme velkou účast veřejnosti,“ vyjadřuje již dopředu optimismus Radek Malý a dodává: „Svou premiéru má i možnost přímého prodeje, můžeme se tedy těšit na zajímavé veletržní nabídky v samém začátku předvánočního nákupního období.“

Komentáře