V dubnu se uskuteční druhý ročník Money Expo

Po loňské premiéře je letošní investiční summit Money Expo připraven na rozšířený víkend 20. – 22. dubna.

V dubnu se uskuteční druhý ročník Money Expo


Opět v Top Hotelu Praha budou moci všichni, kteří se zajímají o finanční trhy a investování, získat zajímavé informace. Páteční programový blok „Live Trading Show“ vystřídá v sobotu blok přednášek a diskusí na téma „Kam s penězi“ a neděle má motto „Získejte náskok!“.

V  pátečním  bloku "živého" obchodování  využijí  pořadatelé  otevřených  trhů  k  soutěži  o  nejlepšího obchodníka z řad návštěvníků. Ostatně tradingu je věnován celý páteční program – návštěvníci se dozví, jak vypadá každodenní příprava před otevřením trhů, profesionální obchodníci a analytici nastíní možné dění  na  pátečním  trhu  včetně  vlivu  očekávaných  událostí.  Závěrečné  komentáře  pak  ukáží   úspěšnost těchto predikcí.

Sobota  kromě  jiného  zaujme  debatou  o  oblasti  alternativních  investic  a přednáškou  D.  Gladiše  "jak  vydělat  na  rozpadu  eurozóny".  Pozornost  bude  věnována  i  investicím  do podnikání.  Nedělními  vrcholy  budou  debata  finančních  a  investičních  odborníků  s  názvem  Nejlepší investice pro rok 2012 a vše vyvrcholí vystoupením Johna F. Cartera z USA – Staňte se mistry tradingu. Mezi řečníky nebude chybět Roman Dvořák, jehož loňská přednáška na téma investování do afrických akcií byla jednou z prvních na toto letos populární téma.

Nedílnou součásti summitu jsou i expozice vystavovatelů, mezi kterými letos nechybí Česká mincovna a Saxo Bank. Loňského ročníku MoneyExpo se zúčastnilo 2164 návštěvníků a 15 vystavovatelů.


Úvodní foto: © Sergej Khackimullin - Fotolia.com
Komentáře