Vánoce nebo Velikonoce? Vodafone představil neomezený mobilní tarif za 1490 Kč

Vodafone stylizoval svou letošní vánoční kampaň do podoby Velikonoc. Vtipné? Možná.

Vánoce nebo Velikonoce? Vodafone představil neomezený mobilní tarif za 1490 Kč


Vodafone na dnešní tiskové konferenci představil několiknovinek, které by mu měly zajistit přízeň zákazníků v tradičních předvánočních námluvách. První z taháků je zaměřen na snahu vychovat zákazníky k hojnějšímu užívání smartphonů, mobilního internetu a aplikací.

„Stejně jako jsme před třemi lety naší vánoční nabídkou výrazně přispěli k masovému používání internetu v mobilu, chceme letos zákazníky inspirovat k tomu, aby využívali své chytré telefony naplno,“ říká marketingový ředitel pro firemní zákazníky Vodafonu David Duroň.

Do konce ledna si proto mohou zákazníci Vodafonu do mobilů stahovat několik desítek placených aplikací zdarma. Noví uživatelé mobilního internetu od Vodafonu jej budou moci o víkendech využívat až do konce ledna zdarma. Stávající zákazníci s měsíčními datovými tarify budou mít k dispozici u svého tarifu dvojnásobný objem dat (FUP).

„Z průzkumů vyplývá, že 60 procent lidí nevyužívá svůj chytrý telefon naplno a my jim to chceme umožnit. Proto jim dáváme jako dárek aplikace, které z mobilu dokáží udělat například navigaci, dětskou chůvičku nebo herní konzoli. Každý si to teď může vyzkoušet díky aplikacím i internetu zdarma a dvojnásobnému FUP. Ti, kdo ještě nemají chytrý telefon, na něj mohou získat štědrou dotaci,“ říká marketingový manažer Michal Markoš.

Nejzajímavější nabídkou z našeho úhlu pohledu je však neomezený tarif za 1490 korun měsíčně - zákazníci za tuto cenu získají neomezené volání, neomezené SMS a Internet v mobilu naplno. U dalších tarifů Vodafone zdvojnásobí počet volných minut. Zdá se tedy, že se český telekomunikační trh po letech stagnujících kartelových cen konečně rozhýbe k tolik potřebnému pohybu směrem k zákazníkovi.

A jako perličku na závěr si necháváme novou vánoční kampaň Vodafone. Nám se příliš nezalíbila, ale třeba vás pobaví.Více informací o vánoční nabídce Vodafonu naleznete na webu www.vodafone.cz/velikonoce.

Komentáře