Vánoční „IT“ benefice pro děti z dětských domovů

Pod patronátem největších společností technologického průmyslu – LG Electronics, Oracle a Dell Computer – proběhl již pátý ročník Vánočního benefičního koncertu Nadačního fondu Srdce na Dlani.

Vánoční „IT“ benefice pro děti z dětských domovů


Celým večerem hosty provázel známý moderátor Leoš Mareš. Slavnostního zahájení se ujali generální ředitelé Vít Šubert (LG Electronics) a Milan Sameš (Oracle), kteří následně předali slovo výkonné ředitelce Nadačního fondu SND Tereze Stopkové. Ta po představení aktivit Fondu a poděkování všem partnerům zahájila hudební část programu.

Hlavní, a současně nejdojemnější částí večera bylo vystoupení dětí z dětských domovů v Tisé, Černé Vodě, Litoměřicích a Krásné Lípě, nad kterými drží Nadační fond, spolu se svými partnery, ochrannou ruku. Celý gala večer byl završen koncertem populární slovenské skupiny No Name a slavnostním rautem.

Všichni hosté měli zároveň možnost během akce podpořit Nadační fond zakoupením výrobků dětí z dětských domovů i přímými finančními dary. Během několika hodin se podařilo nashromáždit částku více než 150 000 korun, která dětem pomůže dovybavit jejich zájmové kroužky a dílny.

Více o Nadačním fondu Srdce na Dlani a jeho projektech naleznete na www.srdcenadlani.cz

Komentáře