Veletrh FSDays 2012 se uskuteční v podzimním termínu

Veletrh Prague Fire & Security Days 2012 se uskuteční v novém podzimním termínu 18. – 22. září 2012 v letňanském výstavním areálu PVA EXPO Praha.

Veletrh FSDays 2012 se uskuteční v podzimním termínu


Čtvrtý ročník přehlídky nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systémů a služeb se uskuteční v podzimním termínu, stejně tak, jako všechny jeho předchozí ročníky. Ke změně z jarního na podzimní termín přistoupil organizátor FSDays 2012, společnost Mascotte především s ohledem na jeho vhodnost, obchodní přínos a atraktivitu pro své obchodní partnery a prezentující se společnosti.

Důležitou novinkou je souběžné konání se stavebním veletrhem v ČR – For Arch 2012, které podle pořadatelů údajně přináší FSDays 2012 nové obchodní výzvy a příležitosti. FSDays je mediálně sledovaná akce zaměřená na netradiční prezentaci elektrických i mechanických zabezpečovacích systémů, soukromých bezpečnostních agentur, bezpečnostních složek státu, poskytovatelů služeb v oblasti ochrany zdraví, života a majetku.

Úlohou FSDays 2012 je seznámit s trendy, postupy a systémy pro zabezpečení, ostrahu a ochranu budov a objektů, systémy pro inteligentní budovy, ochranu dat a informací, IT bezpečnost, možnostmi a novinkami pro zvýšení bezpečnosti v silniční, železniční, ale i letecké dopravě, systémy pro záchranáře a příslušníky IZS. Projekt je určen především pro odbornou veřejnost - stávající i potencionální, nové obchodní partnery.

Veškeré novinky a zajímavosti týkající se FSDays jsou průběžně uváděny na stránkách www.fsdays.czÚvodní foto: © FotolEdhar - Fotolia.com
Komentáře