Verbatim prosazuje datovou bezpečnost

Verbatim v rámci letošního ročníku IFA představí pokrok v oblasti technologických inovací, který stál za jeho úspěchem v posledních 40 letech.

Verbatim prosazuje datovou bezpečnost


Mezi letošními novinkami nechybí nový 6x Blu-ray BD-R disk, přehrávač multimédií MediaStation HD DVR ani dva externí pevné disky. Svůj produktový sortiment bude Verbatim prezentovat na berlínském výstavišti v hale č. 12, stánek č. 119.

 

Technologie AZO poprvé v Blu-ray LTH

Technologie LTH (Low-to-High) je založena na patentované záznamové vrstvě AZO, kterou Verbatim používá u svých CD-R a DVD-R disků. Při vývoji BD-R LTH byl důraz kladen na bezpečnost a životnost dat. Díky vysoce odolnému povrchovému materiálu je BD-R LTH chráněn před poškrábáním, otiskům prstů a prachu, což pomáhá eliminovat výskyt chyb během zápisu i přehrávání.

 

 

Mikro USB disky s až 16 GB: miniaturní zařízení s obrovskou kapacitou

Micro USB disky Verbatim jsou založené na inovativní technologii SIP (System-In-Package), která zapouzdřuje veškerá data do hermeticky uzavřené, vodotěsné a nárazuvzdorné USB jednotky s kapacitou od 2 GB do 16 GB a rozměry 30 mm x 12 mm x 2 mm. Micro USB disky nabízejí vysoké přenosové rychlosti až do 30 MB/s. Nová řada bude primárně v černém provedení a v kapacitách 2 GB, 4 GB, 8 GB a 16 GB.

 

MediaStation HD DVR: nová generace domácí zábavy

Verbatim navazuje na loňský úspěch MediaStation Pro a přináší na trh novou řadu multimediálních pevných disků MediaStation HD DVR s nahrávacími schopnostmi a přehráváním videa ve vysokém rozlišení 1080i. Čtyři modely (500 GB, 1 TB, 500 GB bezdrátový a 1 TB bezdrátový) nabízejí nejen přehrávání videa, fotografií a hudby na TV či stereo systému, ale díky integrovanému DVB-T přijímači umí také přehrát a zaznamenat digitální pozemní TV vysílání. Funkce Time Shift umožňuje uživatelům zastavit a znovu přehrát živé vysílání. Disky lze připojit k domácí síti kabelem i bezdrátově. Port USB 2.0 a slot pro paměťovou kartu, který podporuje formáty SD, SDHC a Memory Stick, umožňují rovněž přehrávání externího obsahu přímo na televizi.


Verbatim zabezpečuje pevné disky

Verbatim se svou řadou Secure HDD uvádí na trh přenosné externí pevné disky v 2,5" formátu, které slibují vynikající mobilitu a datovou bezpečnost pro domácí i profesionální uživatele. Robustní nárazuvzdorné pouzdro udržuje disk v bezpečí na cestách, zatímco 128-bitové hardwarové AES šifrování chrání data před neautorizovaným přístupem. Data jsou šifrována souběžně s jejich přenosem přes USB 2.0 rozhraní.

 

Executive HDD: turbo rychlost a 500 GB ve třech nových barvách

Přenosný pevný disk Executive je primárně určen profesionálním uživatelům. Přiložený software USB Turbo Speed mu umožňuje dosahovat až o 25 procent vyšší rychlosti čtení a zápisu oproti běžným externím diskům s USB připojením. Software Verbatim Sync pomáhá uspořádat a synchronizovat soubory, fotografie a videa z PC nebo notebooku s diskem Executive.


Verbatim „Anniversary Edition" HDD ve zlatě a s 500 GB

Letošní čtyřicáté výročí firmy Verbatim symbolizuje speciální edice přenosných pevných disků. Leskle zlaté UV pouzdro „Anniversary Edition" v sobě skrývá 500GB pevný disk, který obsahuje také software pro snadné zálohování a synchronizaci souborů a složek, včetně kontaktů a položek v kalendáři v Microsoft Outlook a Windows Mail, dokumentů, fotografií nebo videí. Disk je kompatibilní s PC a Mac.


 

Komentáře