Vítěz Exact ITchallenge pojede do Afriky

Závody horských kol „ITchallenge“ se letos odehrají v sobotu 3. září v Kamenici u Prahy.

Vítěz Exact ITchallenge pojede do Afriky


Na letošního vítěze firemních týmů čeká velmi atraktivní cena: kompletní startovné pro dvoučlenný tým na závod Cape Pioneer Trek, který se pojede v Jihoafrické republice v roce 2012.

„Startovné v celkové hodnotě přesahující 40 tisíc korun zahrnuje také ubytování a stravu po celou dobu této nádherné šestidenní akce,“ říká  ředitel závodu Otta Matoušek.

EXACT ITchallenge je závodní a společenská akce pro všechny, kdo pracují v oblasti informačních technologií. Letošní pátý ročník se jede v rámci Van Gillern Cup: „Závod nabízí krásné tratě v délce 30 a 50 km v okolí Kamenice u Prahy,“ dodává Otta Matoušek.Připraveny jsou závody jednotlivců, smíšených dvojic a minimálně tříčlenných družstev. Účastníci se mohou přihlásit prostřednictvím www.itchallenge.cz. Sportovní klání ITchallenge tradičně doprovází celá řada aktivit pro celou rodinu: závody a atrakce pro děti, testování kol značek Specialized a Scott či testovací jízdy ve vozech značky Infiniti. Na závěr akce vystoupí rocková kapela Čedič.

Komentáře