VMforce, první podnikový Java cloud na světě

Společnosti Salesforce.com a VMware oznámily vznik partnerství za účelem společných dodávek, prodeje a podpory nové podnikové technologie Java cloud nazvané VMforce.

VMforce, první podnikový Java cloud na světě


Vznik byl oznámen na akci konané v San Francisku a pořádané vedoucími představiteli obou společností. VMforce v sobě spojí technologie, odborné znalosti a komunity obou vedoucích společností na poli technologie cloud computing, která hýbe oborem informačních technologií.

Díky VMforce bude mít více než 6 milionů vývojářů aplikací Java včetně více než 2 milionů vývojářů používajících rámec Spring s podporou divize SpringSource společnosti VMware otevřenou cestu k technologii cloud computing. Nyní budou schopni vedoucí IT oddělení a IT specialisté ještě dále využít své programátorské schopnosti a investice do aplikací Java a plně využít výhod platformy Force.com, která je vedoucí platformou v oboru k vyvíjení podnikových aplikací Cloud 2, které jsou schopny provozu na jakémkoliv mobilním zařízení v reálném čase. VMforce dramaticky zjednoduší způsob, jakým podniky a podnikoví vývojáři aplikací Java mohou co nejlépe využít ekonomické výhody technologie cloud computing, aniž by to mělo negativní dopad na pružnost a volby, které požadují.

  • Cloudová iInfrastruktura Force.com: VMforce běží na celosvětové důvěryhodné cloudové infrastruktuře salesforce.com, která je schopna zpracovat v průměru 250 milionů transakcí více než 72 500 zákazníků denně pro jejich nejdůležitější podnikové aplikace a jejich nejcitlivější data.

Podle stávajícího plánu by VMforce měla být dostupná ve formě preview pro vývojáře v roce 2010 a v té době budou také oznámeny ceny.

Komentáře