VMware Forum 2012 v Praze: přes 500 odborníků diskutovalo o cestě ke cloudu

Společnost VMware uspořádala v pondělí 28. května v pražském kongresovém hotelu Clarion konferenci VMware Forum, které se zúčastnilo přes 500 odborníků z oblasti podnikání a technologií.

VMware Forum 2012 v Praze: přes 500 odborníků diskutovalo o cestě ke cloudu


VMware Forum 2012 v Praze VMware Forum 2012 v Praze

VMware Forum se zaměřilo na to, jak cloud computing mění IT prostředí a jak organizace mohou z této přeměny získat co nejvíce. Úvod akce obstaral Elie Kanaan, viceprezident společnosti VMware pro marketing v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika), s přednáškou na téma „Ať vám cloud opravdu slouží – příležitost k inovaci“.

Mezi další témata konference patřila práce koncového uživatele v éře po PC, jak úspěšně spravovat kritické podnikové aplikace nebo kontinuita podnikových procesů a zotavení po havárii v cloudových prostředích. Vše bylo doplněno případovými studiemi nasazení technologií VMware v Nejvyšším kontrolním úřadě a na Univerzitě Hradec Králové – Fakultě informatiky a managementu.

Na konferenci byla rovněž spuštěna soutěž zaměřená na malé a střední firmy, které mohou vyhrát software a služby společnosti VMware v hodnotě 20 000 dolarů. Více informací o soutěži je k dispozici na www.thinkingbigcompetition.com.


Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com


GalerieKomentáře