VMware koupil SlideRocket, poskytovatele nástroje pro tvorbu prezentací

Nástroj pro tvorbu prezentací založený na SaaS plně podporuje vizi VMware o moderní práci koncových uživatelů s počítači, která přináší novou generaci aplikací prostřednictvím jakéhokoli zařízení díky cloud computingu

VMware koupil SlideRocket, poskytovatele nástroje pro tvorbu prezentací


Společnost VMware oznámila akvizici společnosti SlideRocket, která operuje v oblasti poskytování nástrojů pro tvorbu firemních prezentací založených na SaaS. SlideRocket přináší netradiční řešení pro tvorbu prezentací, které využívá pro tvorbu, předání a sdílení prezentací více než 20 000 zákazníků a 300 000 uživatelů. SlideRocket je podle svých autorů vytvořen tak, aby využíval výhod moderního webu a na cloudu založeného modelu práce koncových uživatelů s počítači, který stírá hranice mezi prezentacemi, webovými stránkami a multimediálním obsahem.

Detaily akvizice nebyly zveřejněny. Akvizice SlideRocket má podle tiskového vyjádření podpořit vizi VMware o práci koncových uživatelů s počítači, která využívá cloud computing k přístupu k aplikacím a datům prostřednictvím jakéhokoli zařízení, kdekoli a kdykoli to bude uživatel potřebovat.

Komentáře