VMware nabízí možnost otestovat vCloud

Společnost VMware představila řešení pro vyhodnocení vCloud – on-line službu pro zákazníky, která umožňuje otestovat veřejný cloud založený na platformě VMware vCloud.

VMware nabízí možnost otestovat vCloud


Služba nabídne uživatelům způsob, jak se přesvědčit o vlastnostech řešení vCloud prostřednictvím vlastního testování a experimentů. Zákazníci navíc mohou sledovat software VMware vCloud Director v akci a připravit se na cestu k veřejnému cloudu díky největší světové síti poskytovatelů služeb.

Služba pro vyhodnocení vCloud bude dostupná na vcloud.vmware.com, kde zákazníci najdou i poskytovatele služeb vCloud a dozvědí se více o jejich nabídce. Uživatelé nové služby vCloud se mohou registrovat prostřednictvím kreditní karty a během několika minut získají přístup ke svému vlastnímu cloudovému prostředí založenému na vCloud Director. Poté mohou nasadit předpřipravený operační systém i šablony aplikací a prostřednictvím funkce vCloud Connector přesunout pracovní zátěž z privátního cloudu nebo prostředí VMware vSphere. Po skončení testování mohou zákazníci využít vCloud Connector pro snadný přechod k vybranému poskytovateli a začít využívat služeb vCloud.

VMware zároveň vylepšuje nabídku služeb na vcloud.vmware.com o nové interaktivní komunitní funkce, díky kterým mohou uživatelé cloudu pokládat otázky, sdílet své zkušenosti nebo nabídnout bohaté informační zdroje jako například návody, jak začít s veřejným cloudem.

Komentáře