VMware oznamuje nové partnerské vztahy s ODM výrobci

Společnost VMware, Inc na veletrhu Computex Taipei 2008 oznámil novou dohodu o spolupráci s ODM společnostmi ASUS, Gigabyte, Inventec a Tyan. Obdobná spolupráce mezi VMware a společností Supermicro byla navázána již v únoru 2008.

VMware oznamuje nové partnerské vztahy s ODM výrobci


Společnost VMware, Inc na veletrhu Computex Taipei 2008 oznámil novou dohodu o spolupráci s ODM (Original Design Manufacturers – firmy navrhující a vyrábějící vlastní finální výrobky, které jsou prodávány pod značkou jiné firmy) společnostmi ASUS, Gigabyte, Inventec a Tyan. Obdobná spolupráce mezi VMware a společností Supermicro byla navázána již v únoru 2008.

Tato spolupráce umožní obchodním partnerům a konstruktérům systémů na celém světě zpřístupnit virtualizaci širšímu okruhu zákazníků, a to díky certifikaci rozsáhlé skupiny serverových systémů s jednou, dvěma nebo čtyřmi procesorovými paticemi a také blade serverů pro virtualizační platformu VMware. Zákazníkům všech velikostí to přinese ještě větší flexibilitu při výběru serverů, které budou nejlépe naplňovat jejich potřeby. Dodavatelé nyní certifikují svoje serverové systémy pro VMware ESX a ESXi hypervisor, certifikované systémy by měly být k dispozici koncem tohoto roku.

Komentáře