VMware představuje novou nabídku virtualizace

Nová verze VMware Infrastructure pro pro malé a středně velké firmy pomáhá zjednodušovat IT a získat funkce obnovy po havárii, vysokou dostupnost a řízení podnikové úrovně.

VMware představuje novou nabídku virtualizace


Společnost VMware, lídr v oblasti virtualizačního softwaru, vydává tři nové produktové balíčky VMware Infrastructure, na míru upravené pro malé a středně velké podniky (SMB). Nové sady byly navrženy tak, aby umožnily správcům IT a řídicím pracovníkům SMB snadno nasadit virtuální infrastrukturu a rychle těžit z jejích transformačních přínosů. Na trhu by se měly objevit koncem letošního roku.

Podle analytické společnosti The Yankee Group se očekává, že počet instancí virtualizace v rámci SMB – firem s méně než 100 servery nebo méně než 1000 zaměstnanci – se během následujících dvou let zdvojnásobí.

Sady pro SMB jsou postaveny na nejnovější verzi VMware Infrastructure, průmyslové softwarové řady třetí generace. Nabízí nové možnosti, jež byly navrženy s cílem snížit spotřebu, potlačit ruční stopování a záplatování virtuální infrastruktury a zvýšit celkovou dostupnost infrastruktury.

Mezi nové produkty a funkce VMware Infrastructure patří VMware ESX Server 3i, VMware Guided Consolidation a VMware Update Manager. VMware ESX Server 3i, hypervisor příští generace VMware, který se dodává jako vestavěný firmware v serverových systémech hlavních prodejců OEM či jako samostatný produkt, pomůže zákazníkům snadněji a rychleji zavést virtualizaci v jejich prostředích. Cílem VMware Guided Consolidation je umožnit firmám lépe provádět migraci z fyzických serverů na virtuální infrastrukturu pomocí průvodce krok za krokem, který rozpozná fyzické servery pro konsolidaci, převede je na virtuální stroje a inteligentně je umístí na nejvhodnější VMware ESX Server či hostitele VMware Serveru. VMware Update Manager, jenž zautomatizuje správu záplat a aktualizací pro hostitele VMware ESX Serveru a virtuální stroje, byl navržen tak, aby odstranil bolestivou proceduru stopování úrovní záplat a ruční aplikace bezpečnostních náprav a oprav závad.

Nové balíčky VMware Infrastructure tvoří tři sady Acceleration Kit, jejichž úkolem je umožnit SMB snadněji si osvojit VMware Infrastructure. Na trhu se objeví ke konci letošního roku.

Komentáře