VMware provádí akvizice společností Integrien a TriCipher

Společnost VMware oznámila na konferenci VMworld 2010, že s konečnou plaností uzavřela smlouvy na akvizici společností Integrien a TriCipher.

VMware provádí akvizice společností Integrien a TriCipher


Patentované řešení analýzy výkonnosti v reálném čase společnosti Integrien pomáhá zákazníkům zjednodušovat komplexnost řízení výkonnosti aplikací a infrastruktury tím, že převádí data ze stávajících nástrojů pro management na informace, na jejichž základě lze jednat. Společně s produkty pro řízení VMware vCenter umožňují funkce Integrien zákazníkům VMware získat takovou úroveň automatizace a kontroly, která je potřebná pro virtualizované a cloudové infrastruktury.

Společně s vývojem a přechodem zákazníků na technologii hybridních cloudů složených z aplikací vlastněných zákazníkem a aplikací SaaS jsou k zajištění pohodlného přístupu koncových zákazníků k aplikacím a bezpečnostní kontroly IT potřeba cloudy na interních a externích infrastrukturách, technologie pro sjednocenou správu identit a řízení autentikace a přístupu k SaaS. Funkce společnosti TriCipher zajistí podporu celé řady iniciativ VMware včetně bezpečnosti postavené na identitách, integrace hybridních cloudů a řízeného přístupu k aplikacím SaaS z jakéhokoliv zařízení a kdykoliv a odkudkoliv dle potřeb uživatelů.

Očekává se, že obě akvizice budou uzavřeny ve třetím kalendářním čtvrtletí roku 2010. Finanční podrobnosti o transakci nebyly zveřejněny. Společnost VMware neočekává, že by transakce měly podstatný dopad na její dříve očekávané výsledky pro rok 2010.

Komentáře