VMware Virtualization Forum 2008 klepe na dveře

Již 4. ročník konference zaměřené na virtualizaci nabídne seznámení s nejlepšími postupy a řešeními pro virtualizaci vašeho podniku či organizace na všech úrovních – od desktopu až po datové centrum.

VMware Virtualization Forum 2008 klepe na dveře


Virtualizace je jedním z klíčových témat dnešního IT a proto není žádným překvapením, že se konference VMware Virtualization Forum setkala v minulých letech s velkým úspěchem. Její organizátoři - společnost VMware a distributor jejich řešení SOFT-TRONIK - a partneři konference vás i letos srdečně zvou dne 22. října 2008 do pražského Clarion Congress Hotelu na již čtvrtý ročník této nejvýznamnější události v oblasti virtualizace IT. Konference se stejným názvem se uskuteční rovněž v bratislavském Hotelu Holiday Inn dne 28. října 2008.

Konference vám přiblíží nejnovější virtualizační trendy a poskytne vám odpovědi na klíčové otázky. Hledáte nové možnosti, jak ušetřit náklady? V průběhu konference vám zákazníci VMware v řadě případových studií představí výsledky, kterých dosáhli. Uvažujete o zjednodušení a zprůhlednění vašeho IT? Přední IT odborníci vás seznámí s nejnovějšími trendy a nejlepšími postupy v současném IT. Potřebujete zlepšit fungování svého IT nebo vyřešit konkrétní problém? Zákazníci VMware vám sdělí, jak jim virtualizace pomohla.

V průběhu konference se rovněž dozvíte, jaké jsou přínosy konsolidace datových center, proč je důležité zajistit vysokou dostupnost aplikací a rychlou obnovu IT systémů po výpadku nebo jak zjednodušit správu a snížit náklady na provoz koncových stanic.

Význam konference podtrhuje 28 jejich partnerů – mezi platinovými partnery najdeme společnosti jako AutoCont CZ, COMPAREX CZ, ITS, S&T CZ, DELL Computer, EMC Czech Republic, Hewlett Packard nebo IBM.

Pro více informací a registraci navštivte stránky konference www.virtualizace2008.cz.

Komentáře