Výkonným ředitelem Arbes Technologies se stává Petr Brož

Novým výkonným ředitelem společnosti AArbes Technologies se k 1. prosinci 2009 stal Petr Brož, který do nového působiště přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti informačních technologií a managementu.

Výkonným ředitelem Arbes Technologies se stává Petr Brož


Ve své nové pozici bude zodpovědný za strategické a operativní řízení celé společnosti a její expanzi a ekonomický rozvoj jak v České republice, tak i v zahraničí.

Petr Brož vystudoval obor technická kybernetika na Vysoké škole strojní a elektrotechnické v Plzni. Své první pracovní zkušenosti získal ve společnosti PVT (dnes Asseco ČR), která patřila mezi nejvýznamnější systémové integrátory v České republice. Nejprve zde působil na několika manažerských pozicích v oblasti řízení provozu, projektů a podpory, v letech 1998-2001 pak na postu ředitele divize, která se úspěšně orientovala na vývoj software, konzultace a systémovou integraci.

Po odchodu z PVT vedl Petr Brož dva roky společnost S&T ČR poskytující konzultace, systémovou integraci a podporu provozu informačních systémů včetně outsourcingu. Jeho úkolem bylo především krizové a strategické řízení firmy, podílel se na zajištění plynulého spojení s Fujitsu Services po její akvizici. Následující dva roky strávil na postu provozního ředitele a jednatele společnosti CSC Computer Sciences, kde se zasloužil o rozvoj a růst společnosti. Do společnosti Arbes Technologies přichází ze svého působiště ve firmě Altron, kde od roku 2006 působil ve funkci výkonného ředitele a člena představenstva.

Petr Brož je rozvedený a má 3 děti. K jeho koníčkům patří sport, především tenis, windsurfing a lyžování, dále kultura, turistika a cestování. Ve svém volném čase se také věnuje studiu moderních metod managementu. Hovoří anglicky a rusky.

Komentáře