Vytvořte zajímavý plán virtualizace a získejte software a služby od VMware za 20 tisíc dolarů

Vytvořte zajímavý plán virtualizace a získejte software a služby od VMware za 20 tisíc dolarů


Ačkoli zbývají jen dva týdny, stále je možnost zúčastnit se soutěže a vyhrát software a služby společnosti VMware v hodnotě 20 000 dolarů. Účastníci musí v méně než 200 slovech shrnout, jak by kromě snížení nákladů využili virtualizační a cloudovou technologii VMware pro přeměnu svého podnikání.

„Ambiciózní malé organizace jsou hlavní součástí našeho podnikání a navíc nejlépe vyhovují flexibilní povaze virtualizace a cloud computingu,“ řekl John Churchhouse, ředitel pro malé a střední firmy v regionu EMEA. „Virtualizace zpřístupnila úrovně IT infrastruktury, které byly dosud poskytovány fyzicky a on-premise, takže byly nepřiměřeně drahé a složité. My bychom rádi zajistili, aby co nejvíce firem mohlo využívat vysokého potenciálu virtualizace a cloud computingu.“

VMware hledá soutěžící, kteří se umí oprostit od pouhých úvah o snížení nákladů a mají větší plány. S tím, jak se virtualizační infrastruktura stává normou, společnosti jsou nuceny přemýšlet o provázanosti podnikání, zotavení po havárii, přístupu k aplikacím z různých přístrojů a jak přesunout klíčové operace do cloudu.

Jak se zúčastnit

•    Pro účast v soutěži musí firmy napsat příspěvek ne delší než 200 slov a odeslat ho prostřednictvím internetové stránky soutěže „Odvážný plán – cesta k úspěchu“ (www.thinkingbigcompetition.com) do 31. 7. 2012.
•    Účastníci by měli nastínit pádné důvody pro využití řešení VMware, předvést kreativitu, schopnost inovativního využití technologií VMware a vysvětlit, jaké produkty by ve své firmě využili. Soutěžící zároveň musí vysvětlit, jak by změřili efekt, který by případná výhra přinesla jejich firmě, ať už z hlediska firemních výsledků nebo proměny podnikání.
•    Firmy, které se chtějí soutěže zúčastnit, musí mít méně než 1000 zaměstnanců a být registrované v jedné z následujících zemí: Belgie, Česká republika, oblast Dubaje, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Jižní Afrika, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko nebo Turecko.

Z deseti finalistů, které porota zhodnotí jako nejzajímavější, bude následně vybrán jediný vítěz. Vyhlášení proběhne na konferenci VMworld 2012 v Barceloně.

Komentáře