Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému!

Minerva Česká republika oznamuje spojení tří subjektů na časově omezený projekt série regionálních seminářů určených k čerpání dotací ze strukturálních fondů programu ICT v podnicích.

Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému!


Seminář s názvem „Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému!“ přinese tři jedinečné pohledy na projekty programu na jednom místě. První pohled od zástupce agentury CzechInvest Pavla Štěrby přinese informace o aktuální třetí výzvě programu ICT v podnicích včetně termínů a nového rozšíření. Pan Štěrba připomene i chyby v žádostech z předchozích výzev. Druhý pohled se bude věnovat zásadám úspěšné realizace projektu a zkušeností z praxe a přednese jej Petr Sodomka ze společnosti CVIS Consulting. Vladimír Bartoš z Minervy ČR dodá třetí pohled dodavatele na projekty programu. V příspěvcích zazní zásady výběru vhodného informačního systému a zkušenosti z úspěšně zrealizovaných projektů.

Protagonisti nabídnou seminář zejména zástupcům top managementu výrobních společností do jedenácti krajů od listopadu 2009 do března 2010. První ze seminářů, který odstartuje celou sérii, budou mít možnost účastníci navštívit 25. listopadu 2009 v Brně. Další semináře proběhnou v krajích a městech: Zlínský (Zlín), Moravskoslezský (Ostrava), Olomoucký (Olomouc), Pardubický (Pardubice), Královéhradecký (Hradec Králové), Středočeský a Praha (Praha), Ústecký a Karlovarský (Ústí nad Labem), Liberecký (Liberec), Vysočina (Jihlava) a Jihočeský s Plzeňským (České Budějovice).  Semináře jsou organizovány pro registrované účastníky zdarma a registrovat na ně se mohou na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika www.minerva-is.eu v sekci Společnost/Semináře dotace EU. Na stejném místě budou průběžně doplňované informace k jednotlivým seminářům.

Komentáře