Vznikla BITerra Int a.s.

Dne 18.února 2008 vznikla akciová společnost BITerra Int a.s. se sídlem v Přerově. Společnost přebírá veškeré aktivity na zahraničních trzích společnosti BITerra s.r.o.

Vznikla BITerra Int a.s.


Dne 18.února 2008 vznikla akciová společnost BITerra Int a.s. se sídlem v Přerově. Společnost přebírá veškeré aktivity na zahraničních trzích společnosti BITerra s.r.o. a partnerství se zahraničními společnostmi, obě firmy sdílejí stejnou vlastnickou strukturu, portfolio služeb a produktů, logo i branding. Sídlo společnosti BITerra Int a.s. je na ulici Gen. Štefánika 1992/8, 750 02 Přerov.

Ve dnech 4.-9.3. 2008 se na výstavišti v Hannoveru konal mezinárodní veletrh informačních technologií CeBIT 2008. Czech ICT Alliance, jejíž členem je také společnost BITerra s.r.o., organizačně zastřešovala letošní účast českých ICT firem na tomto veletrhu. Společná expozice Czech ICT Alliance, CzechInvestu a vystavujících českých IT firem, byla umístěna v Hale 4 a stala se centrem celé české účasti. Tento rok se také poprvé konal český večer pro zákazníky a partnery vystavujících IT firem, kterého se účastnilo podle odhadů více jak 200 potencionálních partnerů. Společnost BITerra by chtěla touto cestou poděkovat všem organizátorům za příležitost se prezentovat za podpory České republiky a také za profesionální přístup kolektivu v zázemí stánku.

Komentáře